ŠPECIALISTI NA VIANOČNÉ OSVETLENIE

WAD Design s.r.o.© 2014  Privacy policy

LED svetelné reťaze

LED svetelné hadice

Naše produkty

LED svetelné reťaze sú veľmi oblúbené dekoračné osvetlenie pre svoj vysoký svetelný efekt a nenáročnú inštaláciu. Reťaze predávame v rôznych dĺžkach od 3m-20m a v rôznych farebných prevedeniach. Dajú sa napájať do dlhších reťazí  pomocou patentovanej spojky easy connect. Použitie v interiéri aj exteriéri.

 

 

LED svetelné závesy dokonale nahradia efekt svetelnej steny. Navrhnuté sú ako jeden hlavný (vodiaci) kábel z ktorého visia ďalšie reťaze v rôznych dĺžkach. Dodávame v rôznych farebných prevedeniach, veľkostiach a šírkach. Svetelný záves je vhodný pre profesionálov ale aj na hobby účely. Je to velmi efektívny a kvalitný výrobok.

"Pane, chcem to len jemne zvýrazniť!" Tak toto počúvam veľmi často a preto Vám ponúkame toto nestárnuce klasické riešenie. LED svetelné hadice s ohľadom na spotrebu elektrickej energie zvýraznia kontúry budovy. V kombinácii so špeciálnou PVC lištou dosiahnete dokonalú rovnú linku. Je to veľmi efektný a kvalitný výrobok.

LED svetelná reťaz s kryštálmiLED svetelný záves farebnýLED svetelná hadica

LED svetelné závesy

LED svetelné cencúle

LED svetelné cencúle

Tak toto sa Vám bude páčiť! LED svetelné cencúle alebo ICICLE sú veľmi obľúbené dekoračné osvetlenie pre profesionálov ale aj pre domácich hobbistov.. Predávame v rôznych dĺžkach a farebných prevedeniach. Môžu sa spájať pomocou patentovanej spojky easy connect. Napájanie 230V alebo 24V.

LED svetelné dekory

LED svetelné dekory sa stali samozrejmou súčasťou každého mesta alebo obce. Architekti pri rekonštrukciách centrálnych námestí počítajú s vianočným LED osvetlením na stĺpoch verejného osvetlenia, fontán, obecných domov alebo parkov. Preto je z našej strany kladený veľký dôraz na kvalitu prevedenia, úsporu elektrickej energie a moderný dizajn. LED svetelné dekory ponúkame v  rôznych farebných prevedeniach, rozmeroch a spôsoboch uchytenia.

3D LED svetelné figuríny

Bez LED svetelných figurín sa nezaobíde žiadne obchodné centrum. Pomocou dnešnej technológie sa formou ohýbania hliníka vyrábajú konštrukcie, ktoré dokonale vytvárajú podobizne zvierat, či roznych iných 3D postáv. Vyberte si zo širokej ponuky, alebo si navrhnite tú vašu 3D figurínu!